33 700 ₴
Показати оптові ціниБатарея Більше 8 год. при середньому навантаженні, ємність 56Wh Екран: Гарний стан - присутні потертості на передньому шарі, ледь помітні на білому тлі, що не відволікають увагу. Сліди експлуатації у вигляді незначних потертостей по корпусу. Потертості на клавіатурі. ЗУ в комплекті.
Ноутбук оснащений вбудованою батареєю. Вона не є знімною і знаходиться всередині корпусу. Такі батареї зазвичай мають вбудовані системи захисту, які запобігають їх перегріву та займанню.
Ноутбук можна заряджати через Type-C
Це універсальний стандарт, який використовується для заряджання різних пристроїв, таких як смартфони, планшети та ноутбуки. Тому вам не потрібно мати кілька зарядок. Type-C також підтримує швидке заряджання, дозволяючи зарядити ноутбук швидше, ніж за допомогою традиційного зарядного пристрою. Крім того, він може передавати більше енергії, ніж інші стандарти, що дозволяє заряджати потужніші пристрої.
Клавіатура ноутбука має підсвічування. Завдяки цьому клавіші легко помітні в умовах низького освітлення, будь то темрява або слабко освітлена кімната. Крім того, підсвічування клавіатури сприяє більш швидкій та ефективній роботі, адже вам не потрібно нахилятися до неї, щоб розглянути клавіші. Це особливо актуально для людей з проблемами зору або тих, хто проводить багато часу за комп'ютером.
Ноутбук оснащений вбудованим сканером відбитка пальця, який надає зручний та безпечний спосіб аутентифікації користувача.
Процес аутентифікації займає всього кілька секунд, що робить вхід до системи швидким та зручним.
Наявність порту Thunderbolt – це універсальний, високошвидкісний та зручний інтерфейс, який дозволяє підключати до ноутбука різні пристрої, такі як жорсткі диски, зовнішні відеокарти, звукові карти, мережеві адаптери та багато іншого.
Наприклад, ви можете підключити один або кілька дисплеїв з високою роздільною здатністю для розширення робочого простору або підключити зовнішню відеокарту для підвищення продуктивності в іграх або інших ресурсомістких задачах.
Ноутбук класу бізнес - призначений для роботи з віддаленим робочим столом, офісними додатками (великі текстові документи, таблиці, PDF-файли, аналітика), бухгалтерськими програмами, 1С, електронної пошти, друкування документів, комфортного інтернет серфінгу, роботи в браузері з 20 + відкритими вікнами, спілкування в соц-мережах, читання та обміну інформацією через USB, дзвінків по Skype, роботи в режимі багатозадачності, відтворення та редагування мультимедійних файлів - фото, музика, фільми. Також ноутбук дозволить дивитися фільми онлайн у FullHD якості , відео на Youtube у високій якості, наприклад 1080p. Його можна використовувати як портативний DVD-плеєр, записувати інформацію на CD/DVD диски, грати у вимогливі ігри на мінімальних та середніх налаштуваннях. Машина добре впорається з вимогливим програмним забезпеченням, обробкою відео, 3D моделюванням і т.д. Основне призначення ноутбука даного класу - допомога в оптимізації бізнесу, при цьому його дизайн підкреслить соціальний статус власника. Потужний процесор, велика кількість ОЗП та продуктивний накопичувач допоможуть у вирішенні складних завдань, дозволять швидше справлятися з великою кількістю завдань одночасно та сприяють швидкій роботі системи. Такий ноутбук в основному застосовується для роботи, під час проведення презентацій та ділових зустрічей.
Цей ноутбук має досить високу продуктивність, яка впорається з будь-якими завданнями:
Офіс: великі документи Word , Excel, PDF, віддалений робочий стіл, 1C
Інтернет: ip-телефонія, Skype, електронна пошта, соц.мережі, робота в браузері з понад 50 вікнами, хмарні програми.
Мультимедіа: DVD, музика, фото, Youtube потягне 4k 2160p
Вимогливе ПЗ: Photoshop, Corel, AutoCAD, 3D, обробка відео, IT Develop

Будь ласка, робіть замовлення від 300грн, це дозволяє нам не підіймати ціни на дрібні товари!
Ми можемо попросити вас оплатити упаковку (50грн) за замовлення до 100грн.
Замовлення до 300 грн відправляються тільки за 100% передплатою!

інтернет-магазин для тих, хто знає, що шукає!
Ноутбуки, ПК - Запчастини, периферія - Опт. Величезна розбирання
Всі торговельні марки є власністю їхніх власників
.| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Apple |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Конструкція | Класичний |
| Стан | Вживані |
| Тип | Ноутбук |
| Ультрабук | Ні |
| Колір | Білий |
| Мультимедіа | |
| Веб-камера | Так |
| Графіка | |
| Графічний чіпсет | Apple M2 |
| Тип графічного контролера | Інтегрований |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 15.4 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 2880×1800 |
| Сенсорний екран | Ні |
| Тип покриття екрану | Глянсовий |
| Живлення | |
| Ємність акумулятору | 56 Вт/год |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 8 |
| Модель процесора | Apple M2 8(8)x0 GHz |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм SSD | 256 GB |
| Об'єм накопичувача | 256 GB |
| Оперативна пам'ять | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 8192 MB |
| Тип оперативної пам'яті | LPDDR5 |
| Додаткові характеристики | |
| Підсвітка клавіатури | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| 3G/4GB Модем | Немає |
| Ємність батареї | Понад 8 год. |
| Внутрішня тактова частота | 0 MHz |
| Інші функції й особливості | Для навчання та роботи |
| Інтерфейс HDD | eMMC/SSD |
| Картка | 2911201 |
| Клас | А- |
| Код | ID555513 |
| Кількість слотів пам'яті | 0 |
| Обсяг оперативної пам'яті | 8 Гб |
| Операційна система | MacOS Tahoe |
| Оптичний привід | Немає |
| Покоління процесора Intel | ARM |
| Тип диска | eMMC/SSD |
| Тип матриці | RETINA |
| Частота пам'яті | 4 800 МГц |