



1 700 ₴
Показати оптові ціниТонкий клієнт HP T430 на базі 2-ядерного процесора Intel Celeron N4000
Компактне й енергоефективне рішення для організації робочих місць, де потрібна максимальна тиша, мінімальне нагрівання й енергоспоживання
Проведено та повністю підготовлено до роботи!
Можна зміна комплектації під Ваші вимоги!
Традиційні ЗНИЖКИ на ОПТ, є КІЛЬКІСТЬ!"
Купуючи у нас тонкий клієнт ви отримуєте:
Гарантійне та післягарантійне обслуговування.
Тонкий клієнт, протестований і підготовлений із суворим дотриманням усіх стандартів компанії.
У разі поломки, оперативний ремонт у нашій майстерні або заміна за 1-6 робочий день.
Знижки на післягарантійне обслуговування після закінчення гарантійного терміну.
Можливість скористатися послугою Trade-In

Будь ласка, робіть замовлення від 300грн, це дозволяє нам не підіймати ціни на дрібні товари!
Ми можемо попросити вас оплатити упаковку (50грн) за замовлення до 100грн.
Замовлення до 300 грн відправляються тільки за 100% передплатою!

інтернет-магазин для тих, хто знає, що шукає!
Ноутбуки, ПК - Запчастини, периферія - Опт. Величезна розбирання
Всі торговельні марки є власністю їхніх власників
.| Основні | |
|---|---|
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Встановлена ОС | DOS/Без ОС |
| Стан | Вживані |
| Тип настільного ПК | Тонкий клієнт |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 2 |
| Модель процесора | Intel Celeron N4000 |
| Тип процесора | Celeron |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм накопичувача | 32 GB |
| Оптичний привід | Відсутній |
| Оперативна пам'ять | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 4 GB |
| Частота пам'яті | 2400 МГц |
| Графіка | |
| Тип графічного контролера | Інтегрований |
| Користувальницькі характеристики | |
| Внутрішня тактова частота | 1.1 MHz |
| Графічний чіпсет | Intel UHD Graphics 600 |
| Код | NM055881 |
| Кількість слотів пам'яті | 0 |
| Виробник | HP (Hewlett Packard) |
| Тип диска | eMMC |
| Тип оперативної пам'яті | LPDDR4 |
| Типорозмір | USFF |
| Чіпсет | SoC |