



44 500 ₴
Показати оптові ціни

Будь ласка, робіть замовлення від 300грн, це дозволяє нам не підіймати ціни на дрібні товари!
Ми можемо попросити вас оплатити упаковку (50грн) за замовлення до 100грн.
Замовлення до 300 грн відправляються тільки за 100% передплатою!

інтернет-магазин для тих, хто знає, що шукає!
Ноутбуки, ПК - Запчастини, периферія - Опт. Величезна розбирання
Всі торговельні марки є власністю їхніх власників
.| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dell |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Встановлена ОС | Windows 11 |
| Стан | Вживані |
| Тип настільного ПК | Робоча/графічна станція |
| Оперативна пам'ять | |
| Кількість слотів пам'яті | 4 |
| Об'єм оперативної пам'яті | 32 GB |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Частота пам'яті | 2666 МГц |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 10 |
| Модель процесора | Intel Xeon W-1290 |
| Тип процесора | Xeon |
| Графіка | |
| Об`єм відеопам'яті | 5120 MB |
| Тип графічного контролера | Дискретний |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм накопичувача | 1000 GB |
| Тип диска | HDD+SSD |
| Корпус | |
| Типорозмір | Mini (Micro)-Tower |
| Користувальницькі характеристики | |
| Блок живлення | 460 W |
| Внутрішня тактова частота | 5.1 MHz |
| Графічний чіпсет | Nvidia Quadro P2200 |
| Картка | 2860236 |
| Код | ID550744 |