



4 499 ₴
4 199 ₴
Показати оптові ціниi3-7100\2*4GB DDR4\ sata 2.5120GB\ Win 10 Повністю протестований

Будь ласка, робіть замовлення від 300грн, це дозволяє нам не підіймати ціни на дрібні товари!
Ми можемо попросити вас оплатити упаковку (50грн) за замовлення до 100грн.
Замовлення до 300 грн відправляються тільки за 100% передплатою!

інтернет-магазин для тих, хто знає, що шукає!
Ноутбуки, ПК - Запчастини, периферія - Опт. Величезна розбирання
Всі торговельні марки є власністю їхніх власників
.| Графіка | |
|---|---|
| Графічний чіпсет | Intel HD Graphics 630 |
| Тип графічного контролера | Інтегрований |
| Пристрої зберігання даних | |
| Інтерфейс HDD | SATA 2,5 |
| Об'єм SSD | 120 GB |
| Об'єм накопичувача | 120 GB |
| Оперативна пам'ять | |
| Кількість слотів пам'яті | 4 |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 2 |
| Модель процесора | Core i3-7100 2(4)x3.90 GHz |
| Тип процесора | Core i3 |
| Основні | |
| Стан | Вживані |
| Тип настільного ПК | Класичний ПК |
| Корпус | |
| Типорозмір | Midi-Tower |
| Користувальницькі характеристики | |
| Блок живлення | 180 W |
| Внутрішня тактова частота | 3.9 MHz |
| Картка | 2863815 |
| Клас | А |
| Код | ID550187 |
| Обсяг оперативної пам'яті | 8 Гб |
| Об'єм оперативної пам'яті | 8192 MB |
| Операційна система | Win10 x64 Home |
| Оптичний привід | Немає |
| Покоління процесора Intel | 7-е Kaby Lake |
| Попередньо встановлена ОС | Windows 10 Home |
| Виробник | HP (Hewlett Packard) |
| Тип диска | Sata 2.5 |
| Частота пам'яті | 2 666 МГц |
| Чіпсет | Q270 |