



7 099 ₴
Показати оптові ціниI3-9100/8GB DDR4/256 M.2 SATA/Win11/wifi/bluetooth

Будь ласка, робіть замовлення від 300грн, це дозволяє нам не підіймати ціни на дрібні товари!
Ми можемо попросити вас оплатити упаковку (50грн) за замовлення до 100грн.
Замовлення до 300 грн відправляються тільки за 100% передплатою!

інтернет-магазин для тих, хто знає, що шукає!
Ноутбуки, ПК - Запчастини, периферія - Опт. Величезна розбирання
Всі торговельні марки є власністю їхніх власників
.| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dell |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Вживані |
| Тип настільного ПК | Класичний ПК |
| Графіка | |
| Графічний чіпсет | Intel UHD Graphics 630 |
| Тип графічного контролера | Інтегрований |
| Оперативна пам'ять | |
| Кількість слотів пам'яті | 2 |
| Об'єм оперативної пам'яті | 8 GB |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 4 |
| Модель процесора | Core i3-9100 4(4)x4.20 GHz |
| Тип процесора | Core i3 |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм накопичувача | 256 GB |
| Тип диска | SSD |
| Користувальницькі характеристики | |
| MB | ok |
| Внутрішня тактова частота | 3600 MHz |
| Картка | 2332476 |
| Клас | А- |
| Код | ID463083 |
| Оптичний привід | Немає |
| Попередньо встановлена ОС | Windows 11 Pro |
| Типорозмір | SFF |
| Частота пам'яті | 2133 МГц |