

5 405 ₴
Показати оптові ціниДанну модель ноутбука можна придбати як в роздріб так і оптом, ціна вказана за покупку від 2-х шт. Роздрібну ціну можна подивитися в інших наших пропозиціях.
Підготовлений ноутбук - ви можете швидко запустити в роботу, отримати повноцінну
Переваги покупки ноутбуків ОПТОМ:
Обирайте нас, і Ваш бізнес буде процвітати!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Fujitsu |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Конструкція | Класичний |
| Встановлена ОС | Windows 11 |
| Стан | Вживані |
| Тип | Ноутбук |
| Мультимедіа | |
| Веб-камера | Так |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 14 дюйм |
| Сенсорний екран | Ні |
| Тип покриття екрану | Матовий |
| Живлення | |
| Ємність акумулятору | 27 Вт/год |
| Оперативна пам'ять | |
| Кількість слотів пам'яті | 2 |
| Об'єм оперативної пам'яті | 8192 MB |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 4 |
| Модель процесора | Corei3-8130U |
| Тип процесора | Core i3 |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм SSD | 240 GB |
| Об'єм накопичувача | 256 GB |
| Додаткові характеристики | |
| Підсвітка клавіатури | Ні |
| Графіка | |
| Виробник графічного чіпсета | Intel |
| Тип графічного контролера | Інтегрований |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність батареї | Справна |
| Інші функції й особливості | Для навчання та роботи |
| Інтерфейс HDD | M2 NVMe |
| Клас | A- |
| Код | NM064957 |
| Комплектація | Зарядний пристрій |
| Обсяг оперативної пам'яті | 8 Гб |
| Операційна система | DOS/Без ОС |
| Покоління процесора Intel | 8-е Kaby Lake R |
| Дозвіл екрану | 1920×1080 |
| Тип оперативної пам'яті | sodimm DDR4 |