



2 840 ₴
2 799 ₴
Показати оптові ціниPent 4400 \ DDR3L 2*4 gb\ HDD 3.5 500GB\Win10, AIDA сток 32с в роботі 57с

Будь ласка, робіть замовлення від 300грн, це дозволяє нам не підіймати ціни на дрібні товари!
Ми можемо попросити вас оплатити упаковку (50грн) за замовлення до 100грн.
Замовлення до 300 грн відправляються тільки за 100% передплатою!

інтернет-магазин для тих, хто знає, що шукає!
Ноутбуки, ПК - Запчастини, периферія - Опт. Величезна розбирання
Всі торговельні марки є власністю їхніх власників
.| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dell |
| Стан | Вживані |
| Тип настільного ПК | Класичний ПК |
| Пристрої зберігання даних | |
| Інтерфейс HDD | SATA 2,5 |
| Об'єм накопичувача | 500 GB |
| Оперативна пам'ять | |
| Кількість слотів пам'яті | 4 |
| Тип оперативної пам'яті | DDR3L |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 2 |
| Модель процесора | Pentium G4400 2(2)x3.30 GHz |
| Тип процесора | Pentium |
| Користувальницькі характеристики | |
| Блок живлення | 180 W |
| Внутрішня тактова частота | 3.3 MHz |
| Картка | 2867605 |
| Клас | А- |
| Код | ID550212 |
| Обсяг оперативної пам'яті | 8 Гб |
| Осяг жорсткого диска | 500 GB |
| Об'єм оперативної пам'яті | 8192 MB |
| Операційна система | Win10 x64 Pro |
| Оптичний привід | Так |
| Покоління процесора Intel | 6-е Skylake |
| Попередньо встановлена ОС | Windows 10 Pro |
| Тип диска | Sata 2.5 |
| Типорозмір | SFF |
| Частота пам'яті | 1 600 МГц |
| Чіпсет | Q170 |