1 790 ₴
Показати оптові ціни

Будь ласка, робіть замовлення від 300грн, це дозволяє нам не підіймати ціни на дрібні товари!
Ми можемо попросити вас оплатити упаковку (50грн) за замовлення до 100грн.
Замовлення до 300 грн відправляються тільки за 100% передплатою!

інтернет-магазин для тих, хто знає, що шукає!
Ноутбуки, ПК - Запчастини, периферія - Опт. Величезна розбирання
Всі торговельні марки є власністю їхніх власників
.| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hewlett Packard |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Встановлена ОС | DOS/Без ОС |
| Стан | Вживані |
| Тип настільного ПК | Тонкий клієнт |
| Оперативна пам'ять | |
| Кількість слотів пам'яті | 2 |
| Об'єм оперативної пам'яті | 4 GB |
| Тип оперативної пам'яті | DDR3 |
| Частота пам'яті | 1600 МГц |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 2 |
| Модель процесора | GX-217GA |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм накопичувача | 16 GB |
| Тип диска | SSD |
| Користувальницькі характеристики | |
| Внутрішня тактова частота | 1.65 MHz |
| Графічний чіпсет | Radeon HD8280E |
| Код | NM061530 |
| Оптичний привід | Немає |
| Рейтинг процесора | 784 |
| Тип графічного контролера | Radeon HD8280E |
| Тип процесора | AMD GX |
| Типорозмір | USFF |
| Чіпсет | SoC |