



21 500 ₴
Показати оптові ціниXeon 2699v3 / 32GB DDR4 REG ECC / NVME 512GB встановлено через перехідник PCI-E / Quadro K2200 / PSU 700W Повний тест ок

Будь ласка, робіть замовлення від 300грн, це дозволяє нам не підіймати ціни на дрібні товари!
Ми можемо попросити вас оплатити упаковку (50грн) за замовлення до 100грн.
Замовлення до 300 грн відправляються тільки за 100% передплатою!

інтернет-магазин для тих, хто знає, що шукає!
Ноутбуки, ПК - Запчастини, периферія - Опт. Величезна розбирання
Всі торговельні марки є власністю їхніх власників
.| Пристрої зберігання даних | |
|---|---|
| Інтерфейс HDD | M2 NVMe |
| Об'єм SSD | 512 GB |
| Об'єм накопичувача | 512 GB |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 18 |
| Модель процесора | Xeon E5-2699 v3 18(36)x3.60 GHz |
| Тип процесора | Xeon |
| Основні | |
| Стан | Вживані |
| Тип настільного ПК | Робоча/графічна станція |
| Графіка | |
| Тип графічного контролера | Дискретний |
| Корпус | |
| Типорозмір | Full-Tower |
| Користувальницькі характеристики | |
| Блок живлення | 700 W |
| Внутрішня тактова частота | 2.3 MHz |
| Графічний чіпсет | Quadro K2200 |
| Картка | 2831991 |
| Клас | А |
| Код | ID541349 |
| Кількість слотів пам'яті | 8 |
| Обсяг оперативної пам'яті | 32 Гб |
| Об'єм оперативної пам'яті | 32768 MB |
| Операційна система | Win11 x64 Pro |
| Оптичний привід | Так |
| Покоління процесора Intel | 4-е Haswell |
| Попередньо встановлена ОС | Windows 11 Pro |
| Виробник | HP (Hewlett Packard) |
| Тип диска | M.2 NVME |
| Чіпсет | C612 |