



2 099 ₴
Показати оптові ціниКомп'ютер Fujitsu C710 SFF на базі 4-ядерного процесора Intel Core i5 другого покоління з інтегрованою відеокартою Intel HD Graphics 2000
.Підходить для офісних, домашніх і навчальних завдань, роботи з документами, інтернетом, бухгалтерськими програмами та мультимедіа
4-ядерний процесор Intel Core i5-2400 з базовою частотою 3.10GHz (Turbo Boost до 3.40GHz)
8GB оперативної пам'яті DDR3, можлива комплектація від 4 до 32GB, всього 4 слоти під пам'ять
Накопичувач HDD 500GB, можлива комплектація SSD від 120GB або встановлення SSD+HDD одночасно
Материнська плата: Fujitsu s1155 Intel Q65
Блок живлення: Fujitsu SFF 225W
Інтегрована відеокарта Intel HD Graphics 2000 підходить для офісної роботи, відео Full HD і невимогливих завдань
Встановлено операційну систему Windows 10
Протестований і повністю підготовлений до роботи!
Гарантія: 12 місяців!
Можна зміна комплектації під Ваші вимоги!
Традиційні ЗНИЖКИ на ОПТ, є КІЛЬКІСТЬ!
Купуючи у нас системний блок ви отримуєте:
Гарантійне та післягарантійне обслуговування
Системний блок, підготовлений із суворим дотриманням усіх стандартів компанії
У разі поломки - оперативний ремонт у нашій майстерні або заміна за 1 & & ndash; 6 робочих днів
Знижки на післягарантійне обслуговування після закінчення гарантійного терміну
Можливість скористатися послугою Trade-In

Будь ласка, робіть замовлення від 300грн, це дозволяє нам не підіймати ціни на дрібні товари!
Ми можемо попросити вас оплатити упаковку (50грн) за замовлення до 100грн.
Замовлення до 300 грн відправляються тільки за 100% передплатою!

інтернет-магазин для тих, хто знає, що шукає!
Ноутбуки, ПК - Запчастини, периферія - Опт. Величезна розбирання
Всі торговельні марки є власністю їхніх власників
.| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Fujitsu |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип настільного ПК | Класичний ПК |
| Графіка | |
| Графічний чіпсет | Intel HD Graphics 2000 |
| Тип графічного контролера | Інтегрований |
| Оперативна пам'ять | |
| Кількість слотів пам'яті | 4 |
| Об'єм оперативної пам'яті | 8 GB |
| Тип оперативної пам'яті | DDR3 |
| Частота пам'яті | 1600 МГц |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 4 |
| Модель процесора | Intel Core i5-2400 |
| Тип процесора | Core i5 |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм накопичувача | 500 GB |
| Оптичний привід | Відсутній |
| Тип диска | HDD |
| Користувальницькі характеристики | |
| Блок живлення | 225 W |
| Внутрішня тактова частота | 3.1 MHz |
| Клас | А |
| Код | NM064846 |
| Попередньо встановлена ОС | Windows 10 Home |
| Типорозмір | SFF |
| Чіпсет | Q75 |