



3 899 ₴
Показати оптові ціниi3-6100\2*4GB DDR4\ sata 2.5 120GB\Win 10 Licensi\ повний тест ок

Будь ласка, робіть замовлення від 300грн, це дозволяє нам не підіймати ціни на дрібні товари!
Ми можемо попросити вас оплатити упаковку (50грн) за замовлення до 100грн.
Замовлення до 300 грн відправляються тільки за 100% передплатою!

інтернет-магазин для тих, хто знає, що шукає!
Ноутбуки, ПК - Запчастини, периферія - Опт. Величезна розбирання
Всі торговельні марки є власністю їхніх власників
.| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Lenovo |
| Графічний чіпсет | Intel HD Graphics 530 |
| Кількість слотів пам'яті | 4 |
| Кількість ядер процесора | 2 |
| Об'єм SSD | 120 GB |
| Встановлена ОС | Windows 10 Pro |
| Стан | Вживані |
| Користувальницькі характеристики | |
| Блок живлення | 180 W |
| Внутрішня тактова частота | 3.7 MHz |
| Інтерфейс HDD | SATA 2,5 |
| Картка | 2576652 |
| Клас | А- |
| Код | ID496299 |
| Модель процесора | Core i3-6100 2(4)x3.70 GHz |
| Обсяг оперативної пам'яті | 8 Гб |
| Обсяг накопичувача | 120 GB |
| Об'єм оперативної пам'яті | 8192 MB |
| Операційна система | Win10 x64 Pro |
| Оптичний привід | Немає |
| Покоління процесора Intel | 6-е Skylake |
| Тип графічного контролера | Інтегрований |
| Тип диска | Sata 2.5 |
| Тип настільного ПК | Класичний ПК |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Тип процесора | Core i3 |
| Типорозмір | Midi-Tower |
| Частота пам'яті | 2 400 МГц |
| Чіпсет | B250 |