



9 999 ₴
Показати оптові ціниi7-6700\4*4 ddr4\M2 240gb\win 10 повний тест ок, температура в стресі 70с

Будь ласка, робіть замовлення від 300грн, це дозволяє нам не підіймати ціни на дрібні товари!
Ми можемо попросити вас оплатити упаковку (50грн) за замовлення до 100грн.
Замовлення до 300 грн відправляються тільки за 100% передплатою!

інтернет-магазин для тих, хто знає, що шукає!
Ноутбуки, ПК - Запчастини, периферія - Опт. Величезна розбирання
Всі торговельні марки є власністю їхніх власників
.| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Fujitsu |
| Стан | Вживані |
| Тип настільного ПК | Класичний ПК |
| Графіка | |
| Графічний чіпсет | Intel HD Graphics 530 |
| Тип графічного контролера | Інтегрований |
| Оперативна пам'ять | |
| Кількість слотів пам'яті | 4 |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 4 |
| Модель процесора | Core i7-6700 4(8)x4.00 GHz |
| Тип процесора | Core i7 |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм SSD | 240 GB |
| Об'єм накопичувача | 240 GB |
| Корпус | |
| Типорозмір | Midi-Tower |
| Користувальницькі характеристики | |
| Блок живлення | 280 W |
| Внутрішня тактова частота | 3.4 MHz |
| Інтерфейс HDD | M.2 Sata |
| Картка | 1561961 |
| Клас | А |
| Код | ID271892 |
| Обсяг оперативної пам'яті | 16 Гб |
| Об'єм оперативної пам'яті | 16384 MB |
| Операційна система | Win10 x64 Home |
| Оптичний привід | Так |
| Покоління процесора Intel | 6-е Skylake |
| Попередньо встановлена ОС | Windows 10 Home |
| Тип диска | M.2 Sata |
| Частота пам'яті | 2 400 МГц |
| Чіпсет | q150 |