


2 200 ₴
1 800 ₴
Показати оптові ціни

Будь ласка, робіть замовлення від 300грн, це дозволяє нам не підіймати ціни на дрібні товари!
Ми можемо попросити вас оплатити упаковку (50грн) за замовлення до 100грн.
Замовлення до 300 грн відправляються тільки за 100% передплатою!

інтернет-магазин для тих, хто знає, що шукає!
Ноутбуки, ПК - Запчастини, периферія - Опт. Величезна розбирання
Всі торговельні марки є власністю їхніх власників
.| Основні атрибути | |
|---|---|
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Кількість слотів пам'яті | 2 |
| Кількість ядер процесора | 2 |
| Встановлена ОС | Windows 10 Pro |
| Стан | Вживані |
| Тип диска | SSD |
| Користувальницькі характеристики | |
| MB | ok |
| Внутрішня тактова частота | 1700 MHz |
| Графічний чіпсет | Intel HD Graphics |
| Клас | A- |
| Код | NM033884 |
| Модель процесора | Pentium 3558U 2(2)x1.70 GHz |
| Обсяг накопичувача | 128 GB |
| Об'єм оперативної пам'яті | 8 MB |
| Оптичний привід | Немає |
| Виробник | HP (Hewlett Packard) |
| Тип графічного контролера | Інтегрований |
| Тип настільного ПК | Неттоп |
| Тип оперативної пам'яті | DDR3L |
| Тип процесора | Pentium |
| Типорозмір | USFF |
| Частота пам'яті | 1600 МГц |