


4 300 ₴
Показати оптові ціни
ПК протестований і справний!
Блок живлення в комплекті.
Операційна система вже встановлена.
Також є можливість укомплектувати Міні ПК WIFI модулем за додаткову плату
Краткі специфікації пристрою:
Модель: HP EliteDesk 800 G1
Формфактор: USDT
Підтримка поколінь: G4
Сокет: s1150
Чипсет: Q87
Слоттів ОЗП: 2*DDR3L SD
Слоти для накопичувача: 1*2.5 SATA
Відеовиходи: VGA 2*DP

Будь ласка, робіть замовлення від 300грн, це дозволяє нам не підіймати ціни на дрібні товари!
Ми можемо попросити вас оплатити упаковку (50грн) за замовлення до 100грн.
Замовлення до 300 грн відправляються тільки за 100% передплатою!

інтернет-магазин для тих, хто знає, що шукає!
Ноутбуки, ПК - Запчастини, периферія - Опт. Величезна розбирання
Всі торговельні марки є власністю їхніх власників
.| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hewlett Packard |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Встановлена ОС | Windows 10 |
| Стан | Вживані |
| Тип настільного ПК | Неттоп |
| Графіка | |
| Графічний чіпсет | Intel HD Graphics 4600 |
| Тип графічного контролера | Інтегрований |
| Оперативна пам'ять | |
| Кількість слотів пам'яті | 2 |
| Об'єм оперативної пам'яті | 8 GB |
| Тип оперативної пам'яті | DDR3L |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 4 |
| Модель процесора | Intel Core i5-4570s |
| Тип процесора | Core i5 |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм накопичувача | 240 GB |
| Оптичний привід | DVD |
| Тип диска | SSD |
| Користувальницькі характеристики | |
| MB | ok |
| Внутрішня тактова частота | 3600 MHz |
| Код | NM043815 |
| Типорозмір | USDT |
| Частота пам'яті | 1600 МГц |
| Чіпсет | Intel Q87 |