Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
Гарантійне та післягарантійне обслуговування

Будь ласка, робіть замовлення від 300грн, це дозволяє нам не підіймати ціни на дрібні товари!
Ми можемо попросити вас оплатити упаковку (50грн) за замовлення до 100грн.
Замовлення до 300 грн відправляються тільки за 100% передплатою!

інтернет-магазин для тих, хто знає, що шукає!
Ноутбуки, ПК - Запчастини, периферія - Опт. Величезна розбирання
Всі торговельні марки є власністю їхніх власників
.| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dell |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Конструкція | Класичний |
| Стан | Вживані |
| Тип | Ноутбук |
| Ультрабук | Ні |
| Мультимедіа | |
| Веб-камера | Так |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 15.6 дюйм |
| Тип матриці | IPS |
| Живлення | |
| Ємність акумулятору | 38 Вт/год |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 4 |
| Модель процесора | Core i5-10210U 4(8)x4.20 GHz |
| Тип процесора | Core i5 |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм SSD | 120 GB |
| Об'єм накопичувача | 120 GB |
| Оперативна пам'ять | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 8192 MB |
| Додаткові характеристики | |
| Підсвітка клавіатури | Ні |
| Графіка | |
| Тип графічного контролера | Інтегрований |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність батареї | 3 год. |
| Інші функції й особливості | Для навчання та роботи |
| Клас | B |
| Код | NM064109 |
| Операційна система | Win11 |
| Оптичний привід | Немає |
| Покоління процесора Intel | G10 |
| Дозвіл екрану | 1920×1080 |
| Тип оперативної пам'яті | sodimm DDR4 |