Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Acer |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Конструкція | Класичний |
| Стан | Вживані |
| Тип | Ноутбук |
| Мультимедіа | |
| Веб-камера | Так |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 15.6 дюйм |
| Живлення | |
| Ємність акумулятору | 36 Вт/год |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 2 |
| Модель процесора | Celeron n4500 |
| Тип процесора | Celeron |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм SSD | 128 GB |
| Об'єм накопичувача | 128 GB |
| Тип диска | eMMC |
| Додаткові характеристики | |
| Підсвітка клавіатури | Ні |
| Графіка | |
| Тип графічного контролера | Інтегрований |
| Оперативна пам'ять | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 8 MB |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність батареї | 5 год. |
| Інші функції й особливості | Для навчання та роботи |
| Клас | A+ |
| Код | NM062534 |
| Операційна система | Win11 x64 Home License |
| Оптичний привід | Немає |
| Покоління процесора Intel | G11 |
| Дозвіл екрану | 1920×1080 |
| Тип оперативної пам'яті | sodimm DDR4 |