33 000 ₴
Показати оптові ціни

Будь ласка, робіть замовлення від 300грн, це дозволяє нам не підіймати ціни на дрібні товари!
Ми можемо попросити вас оплатити упаковку (50грн) за замовлення до 100грн.
Замовлення до 300 грн відправляються тільки за 100% передплатою!

інтернет-магазин для тих, хто знає, що шукає!
Ноутбуки, ПК - Запчастини, периферія - Опт. Величезна розбирання
Всі торговельні марки є власністю їхніх власників
.| Мультимедіа | |
|---|---|
| Веб-камера | Так |
| Основні | |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Конструкція | Трансформер |
| Встановлена ОС | Windows 11 Home |
| Стан | Новий |
| Тип | Ноутбук |
| Ультрабук | Ні |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 16 дюйм |
| Сенсорний екран | Так |
| Тип матриці | IPS |
| Тип покриття екрану | Глянсовий |
| Живлення | |
| Ємність акумулятору | 68 Вт/год |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 6 |
| Модель процесора | AMD Ryzen AI 5 340 6(12)x4.80 GHz |
| Тип процесора | Ryzen 5 |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм SSD | 512 GB |
| Об'єм накопичувача | 512 GB |
| Додаткові характеристики | |
| Підсвітка клавіатури | Так |
| Графіка | |
| Тип графічного контролера | Інтегрований |
| Оперативна пам'ять | |
| Тип оперативної пам'яті | LPDDR5x |
| Об'єм оперативної пам'яті | 16384 MB |
| Користувальницькі характеристики | |
| 3G/4GB Модем | Немає |
| Ємність батареї | Понад 8 год. |
| Внутрішня тактова частота | 2 MHz |
| Графічний чіпсет | AMD Radeon 840M |
| Інші функції й особливості | Трансформер |
| Інтерфейс HDD | M2 NVMe |
| Клас | NEW |
| Код | NM062136 |
| Кількість слотів пам'яті | 0 |
| Обсяг оперативної пам'яті | 16 Гб |
| Операційна система | Win11 x64 Home |
| Оптичний привід | Немає |
| Виробник | HP (Hewlett Packard) |
| Дозвіл екрану | 1920×1080 |
| Тип диска | M.2 NVME |
| Частота пам'яті | 6 400 МГц |