



14 499 ₴
Показати оптові ціниi5-10500 \ 2*8GB DDR4 \ sata 2.5 480GB \ Win 11

Будь ласка, робіть замовлення від 300грн, це дозволяє нам не підіймати ціни на дрібні товари!
Ми можемо попросити вас оплатити упаковку (50грн) за замовлення до 100грн.
Замовлення до 300 грн відправляються тільки за 100% передплатою!

інтернет-магазин для тих, хто знає, що шукає!
Ноутбуки, ПК - Запчастини, периферія - Опт. Величезна розбирання
Всі торговельні марки є власністю їхніх власників
.| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Fujitsu |
| Стан | Вживані |
| Тип настільного ПК | Класичний ПК |
| Пристрої зберігання даних | |
| Інтерфейс HDD | SATA 2,5 |
| Об'єм SSD | 480 GB |
| Об'єм накопичувача | 480 GB |
| Оперативна пам'ять | |
| Кількість слотів пам'яті | 2 |
| Об'єм оперативної пам'яті | 16384 GB |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 6 |
| Модель процесора | Core i5-10500 6(12)x4.50 GHz |
| Тип процесора | Core i5 |
| Корпус | |
| Типорозмір | Midi-Tower |
| Користувальницькі характеристики | |
| Блок живлення | 280 W |
| Внутрішня тактова частота | 3.1 MHz |
| Картка | 2787169 |
| Клас | А |
| Код | ID533250 |
| Обсяг оперативної пам'яті | 16 Гб |
| Операційна система | Win11 x64 Home |
| Оптичний привід | Так |
| Покоління процесора Intel | 10-е Comet Lake |
| Попередньо встановлена ОС | Windows 11 Home |
| Тип диска | Sata 2.5 |
| Частота пам'яті | 2 133 МГц |
| Чіпсет | H410 |