7 500 ₴
Показати оптові ціниБатарея 3 год. 30 хв при середньому навантаженні, ємність 62Wh Екран: Гарний стан - присутні подряпини/потертості на передньому шарі, ледь помітні на білому тлі, що не відволікають увагу. легкі подряпини

Будь ласка, робіть замовлення від 300грн, це дозволяє нам не підіймати ціни на дрібні товари!
Ми можемо попросити вас оплатити упаковку (50грн) за замовлення до 100грн.
Замовлення до 300 грн відправляються тільки за 100% передплатою!

інтернет-магазин для тих, хто знає, що шукає!
Ноутбуки, ПК - Запчастини, периферія - Опт. Величезна розбирання
Всі торговельні марки є власністю їхніх власників
.| Мультимедіа | |
|---|---|
| Веб-камера | Так |
| Основні | |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Конструкція | Класичний |
| Встановлена ОС | Windows 10 Pro |
| Стан | Вживані |
| Тип | Ноутбук |
| Ультрабук | Ні |
| Колір | Білий |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 15.6 дюйм |
| Сенсорний екран | Ні |
| Тип покриття екрану | Глянсовий |
| Живлення | |
| Ємність акумулятору | 62 Вт/год |
| Оперативна пам'ять | |
| Кількість слотів пам'яті | 2 |
| Об'єм оперативної пам'яті | 16384 MB |
| Тип оперативної пам'яті | DDR3L |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 4 |
| Модель процесора | Core i7-4700MQ 4(8)x3.40 GHz |
| Тип процесора | Core i5 |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм SSD | 240 GB |
| Об'єм накопичувача | 240 GB |
| Додаткові характеристики | |
| Підсвітка клавіатури | Так |
| Графіка | |
| Виробник графічного чіпсета | NVIDIA |
| Тип графічного контролера | Дискретний |
| Користувальницькі характеристики | |
| 3G/4GB Модем | Немає |
| Ємність батареї | 3 год. |
| Внутрішня тактова частота | 2.4 MHz |
| Графічний чіпсет | Intel HD Graphics 4600 + NVIDIA GeForce GT 740M (DDR3 2048Mb) |
| Інші функції й особливості | Инженерний |
| Інтерфейс HDD | SATA 2,5 |
| Картка | 2738970 |
| Клас | B |
| Код | ID527685 |
| Обсяг оперативної пам'яті | 16 Гб |
| Обсяг відеопам'яті | 2048 MB |
| Операційна система | Win10 x64 Pro |
| Оптичний привід | Немає |
| Покоління процесора Intel | 4-е Haswell |
| Виробник | HP (Hewlett Packard) |
| Дозвіл екрану | 1920×1080 |
| Тип відеопам'яті | DDR3 |
| Тип диска | Sata 2.5 |
| Тип матриці | TN |
| Частота пам'яті | 1 600 МГц |