



4 099 ₴
Показати оптові ціниi3-7100\ 2*4GB DDR4 \сата 2.5 120SSD \Win10 Тест ок

Будь ласка, робіть замовлення від 300грн, це дозволяє нам не підіймати ціни на дрібні товари!
Ми можемо попросити вас оплатити упаковку (50грн) за замовлення до 100грн.
Замовлення до 300 грн відправляються тільки за 100% передплатою!

інтернет-магазин для тих, хто знає, що шукає!
Ноутбуки, ПК - Запчастини, периферія - Опт. Величезна розбирання
Всі торговельні марки є власністю їхніх власників
.| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dell |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Встановлена ОС | Windows 10 |
| Стан | Вживані |
| Тип настільного ПК | Класичний ПК |
| Оперативна пам'ять | |
| Кількість слотів пам'яті | 2 |
| Об'єм оперативної пам'яті | 8 GB |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Частота пам'яті | 2133 МГц |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 2 |
| Модель процесора | I3-7100 |
| Тип процесора | Core i3 |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм накопичувача | 120 GB |
| Тип диска | SSD |
| Графіка | |
| Тип графічного контролера | Інтегрований |
| Корпус | |
| Типорозмір | Midi-Tower |
| Користувальницькі характеристики | |
| Внутрішня тактова частота | 3900 MHz |
| Графічний чіпсет | Intel HD Graphics 620 |
| Картка | 2573644 |
| Клас | А |
| Код | ID496390 |
| Чіпсет | Q270 |