



4 299 ₴
Показати оптові ціниi5-4590\ 4*4GB DDRL3 \sata 2.5 240SSD \Win10 Тест OK

Будь ласка, робіть замовлення від 300грн, це дозволяє нам не підіймати ціни на дрібні товари!
Ми можемо попросити вас оплатити упаковку (50грн) за замовлення до 100грн.
Замовлення до 300 грн відправляються тільки за 100% передплатою!

інтернет-магазин для тих, хто знає, що шукає!
Ноутбуки, ПК - Запчастини, периферія - Опт. Величезна розбирання
Всі торговельні марки є власністю їхніх власників
.| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Fujitsu |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Встановлена ОС | Windows 10 |
| Стан | Вживані |
| Тип настільного ПК | Класичний ПК |
| Графіка | |
| Графічний чіпсет | Intel HD Graphics 4600 |
| Тип графічного контролера | Інтегрований |
| Оперативна пам'ять | |
| Кількість слотів пам'яті | 4 |
| Об'єм оперативної пам'яті | 16 GB |
| Тип оперативної пам'яті | DDR3 |
| Частота пам'яті | 1600 МГц |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 4 |
| Модель процесора | i5-4590 |
| Тип процесора | Core i7 |
| Чіпсет | Intel Q85 Express |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм накопичувача | 240 GB |
| Тип диска | SSD |
| Користувальницькі характеристики | |
| Блок живлення | 210 W |
| Внутрішня тактова частота | 3300 MHz |
| Картка | 2506436 |
| Клас | А- |
| Код | ID484642 |
| Оптичний привід | Так |
| Типорозмір | SFF |