



9 900 ₴
Показати оптові ціниi7-6700

Будь ласка, робіть замовлення від 300грн, це дозволяє нам не підіймати ціни на дрібні товари!
Ми можемо попросити вас оплатити упаковку (50грн) за замовлення до 100грн.
Замовлення до 300 грн відправляються тільки за 100% передплатою!

інтернет-магазин для тих, хто знає, що шукає!
Ноутбуки, ПК - Запчастини, периферія - Опт. Величезна розбирання
Всі торговельні марки є власністю їхніх власників
.| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Fujitsu |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Встановлена ОС | Windows 10 |
| Стан | Вживані |
| Тип настільного ПК | Робоча/графічна станція |
| Оперативна пам'ять | |
| Кількість слотів пам'яті | 4 |
| Об'єм оперативної пам'яті | 16 GB |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Частота пам'яті | 2666 МГц |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 4 |
| Модель процесора | Core i7-6700 |
| Тип процесора | Core i7 |
| Графіка | |
| Об`єм відеопам'яті | 3072 MB |
| Тип графічного контролера | Інтегрований і дискретний |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм накопичувача | 256 GB |
| Тип диска | SSD |
| Корпус | |
| Типорозмір | Midi-Tower |
| Користувальницькі характеристики | |
| Блок живлення | 500 W |
| Внутрішня тактова частота | 3400 MHz |
| Графічний чіпсет | GeForce 1060 |
| Картка | 2540716 |
| Код | ID459527 |
| Оптичний привід | Так |
| Чіпсет | c236 |