399 ₴
Показати оптові ціниСумка для ноутбука Manhattan London 15.6 - легке і зручне рішення для повсякденного використання.
Основне відділення просторе і підходить для ноутбуків з діагоналлю до 15,6 дюйма. Зовні передбачена велика передня кишеня на липучці, в якій зручно зберігати документи і необхідні аксесуари.
Для комфортного перенесення є знімний регульований плечовий ремінь з пластиковими карабінами.
Сумка виготовлена з легкого та зносостійкого поліестеру.
Для консультації із спеціалістом напишіть до ІНФОЧАТУ (Вайбер, Телеграм) – і ми відповімо якомога скоріше!
Ми не забуваємо про замовлення! Покупки через кошик обробляємо впродовж робочого дня по черзі від великого до маленького.
90% замовлень, оформлених до 17 години, відправляються день в день.


інтернет-магазин для тих, хто знає, що шукає!
Ноутбуки, ПК — Запчастини, периферія — Гурт. Величезна разбірка
Всі торгові марки належать їх власникам
| Основні | |
|---|---|
| Діагональ екрана ноутбука | 15,6" |
| Кількість відділень | 1 |
| Матеріал | Поліестер |
| Особливості | Водовідштовхувальне просочення |
| Відділення | Зовнішня кишеня без застібки |
| Плечовий ремінь | Так |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тип | Сумка |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Внутрішня висота під пристрій | 290 мм |
| Внутрішня ширина під пристрій | 400 мм |
| Код | NM060158 |