3 999 ₴
Показати оптові ціниКомпактний комп'ютер Dell Optiplex 3050 SFF на базі 2-ядерного процесора Intel i3 7го покоління з інтегрованою відеокартою Intel HD 630
Підходить для офісних/домашніх/мультимедійних/мультимедійних завдань, навчання, навчання>.
Протестований і повністю підготовлений до роботи!
Гарантія: 12 місяців!
Можлива зміна комплектації під Ваші вимоги!
Традиційні ЗНИЖКИ на ОПТ, є КІЛЬКІСТЬ
Купуючи у нас системний блок ви отримуєте:
Гарантійне та післягарантійне обслуговування
Системний блок, підготовлений із суворим дотриманням усіх стандартів компанії.
У разі поломки, оперативний ремонт у нашій майстерні за 1-6 робочий день.
ЗНИЖКИ на післягарантійне обслуговування по закінченню гарантійного терміну."
Можливість скористатись послугою trade-in, детальніше в розділі "Викуп ноутбуків і пк"

Будь ласка, робіть замовлення від 300грн, це дозволяє нам не підіймати ціни на дрібні товари!
Ми можемо попросити вас оплатити упаковку (50грн) за замовлення до 100грн.
Замовлення до 300 грн відправляються тільки за 100% передплатою!

інтернет-магазин для тих, хто знає, що шукає!
Ноутбуки, ПК - Запчастини, периферія - Опт. Величезна розбирання
Всі торговельні марки є власністю їхніх власників
.| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dell |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Встановлена ОС | Windows 10 |
| Стан | Вживані |
| Тип настільного ПК | Класичний ПК |
| Оперативна пам'ять | |
| Кількість слотів пам'яті | 2 |
| Об'єм оперативної пам'яті | 8 GB |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Частота пам'яті | 2400 МГц |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 2 |
| Модель процесора | i3-7100 |
| Тип процесора | Core i3 |
| Графіка | |
| Об`єм відеопам'яті | 128 MB |
| Тип графічного контролера | Інтегрований |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм накопичувача | 120 GB |
| Оптичний привід | DVD |
| Тип диска | SSD |
| Користувальницькі характеристики | |
| Блок живлення | 180 W |
| Внутрішня тактова частота | 3.9 MHz |
| Графічний чіпсет | Intel HD Graphics 620 |
| Код | NM060347 |
| Типорозмір | SFF |
| Чіпсет | Intel H270 |