



13 499 ₴
Показати оптові ціниi7-6700/16/512nvme/rx580 8gb/win10

Будь ласка, робіть замовлення від 300грн, це дозволяє нам не підіймати ціни на дрібні товари!
Ми можемо попросити вас оплатити упаковку (50грн) за замовлення до 100грн.
Замовлення до 300 грн відправляються тільки за 100% передплатою!

інтернет-магазин для тих, хто знає, що шукає!
Ноутбуки, ПК - Запчастини, периферія - Опт. Величезна розбирання
Всі торговельні марки є власністю їхніх власників
.| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Fujitsu |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Встановлена ОС | Windows 10 |
| Стан | Вживані |
| Тип настільного ПК | Класичний ПК |
| Графіка | |
| Графічний чіпсет | AMD Radeon RX 580 |
| Об`єм відеопам'яті | 8192 MB |
| Тип графічного контролера | Інтегрований і дискретний |
| Оперативна пам'ять | |
| Кількість слотів пам'яті | 4 |
| Об'єм оперативної пам'яті | 16 GB |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Частота пам'яті | 2133 МГц |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 4 |
| Модель процесора | Intel Core i7-6700 |
| Тип процесора | Core i7 |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм накопичувача | 512 GB |
| Тип диска | SSD |
| Корпус | |
| Типорозмір | Midi-Tower |
| Користувальницькі характеристики | |
| Блок живлення | 500 W |
| Внутрішня тактова частота | 3400 MHz |
| Картка | 2341698 |
| Код | ID459525 |
| Оптичний привід | Так |
| Чіпсет | Intel C236 |