

13 199 ₴
Показати оптові ціни

Будь ласка, робіть замовлення від 300грн, це дозволяє нам не підіймати ціни на дрібні товари!
Ми можемо попросити вас оплатити упаковку (50грн) за замовлення до 100грн.
Замовлення до 300 грн відправляються тільки за 100% передплатою!

інтернет-магазин для тих, хто знає, що шукає!
Ноутбуки, ПК - Запчастини, периферія - Опт. Величезна розбирання
Всі торговельні марки є власністю їхніх власників
.| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hewlett Packard |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Встановлена ОС | Windows 10 |
| Стан | Вживані |
| Тип настільного ПК | Робоча/графічна станція |
| Оперативна пам'ять | |
| Кількість слотів пам'яті | 4 |
| Об'єм оперативної пам'яті | 16 GB |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Частота пам'яті | 2133 МГц |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 4 |
| Модель процесора | e3-1280v5 |
| Тип процесора | Xeon |
| Графіка | |
| Об`єм відеопам'яті | 4096 MB |
| Тип графічного контролера | Інтегрований |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм накопичувача | 480 GB |
| Тип диска | SSD |
| Корпус | |
| Типорозмір | Full-Tower |
| Користувальницькі характеристики | |
| Блок живлення | 400 W |
| Внутрішня тактова частота | 3700 MHz |
| Графічний чіпсет | Quadro M2000 |
| Картка | 2342463 |
| Клас | А |
| Код | ID380524 |
| Оптичний привід | Так |
| Чіпсет | Intel C236 |