


5 700 ₴
Показати оптові ціниПК протестований і справний!
Блок живлення в комплекті.
Операційна система вже встановлена.
Також є можливість укомплектувати міні-ПК Wi-Fi модулем за додаткову плату.
Краткі специфікації пристрою:
.Модель: Dell Optiplex 7050 MFF
Форм-фактор: USFF
Підтримка поколінь: 6-те
Сокет: LGA 1151
Чипсет: Intel Q270
Слотів ОЗП: 2 × DDR4 SODIMM
Слоти для накопичувачів: 1 × M.2, 1 × 2.5" SATA
Відеовиходи: HDMI, DisplayPort, VGA

Будь ласка, робіть замовлення від 300грн, це дозволяє нам не підіймати ціни на дрібні товари!
Ми можемо попросити вас оплатити упаковку (50грн) за замовлення до 100грн.
Замовлення до 300 грн відправляються тільки за 100% передплатою!

інтернет-магазин для тих, хто знає, що шукає!
Ноутбуки, ПК - Запчастини, периферія - Опт. Величезна розбирання
Всі торговельні марки є власністю їхніх власників
.| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dell |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Встановлена ОС | Windows 10 |
| Стан | Вживані |
| Тип настільного ПК | Неттоп |
| Графіка | |
| Графічний чіпсет | Intel HD Graphics 530 |
| Тип графічного контролера | Інтегрований |
| Оперативна пам'ять | |
| Кількість слотів пам'яті | 2 |
| Об'єм оперативної пам'яті | 8 GB |
| Частота пам'яті | 2400 МГц |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 4 |
| Модель процесора | I5-6500T |
| Тип процесора | Core i5 |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм накопичувача | 256 GB |
| Тип диска | SSD |
| Користувальницькі характеристики | |
| Внутрішня тактова частота | 2.5 MHz |
| Код | NM058188 |
| Оптичний привід | Немає |
| Тип оперативної пам'яті | sodimm DDR4 |
| Типорозмір | USFF |
| Чіпсет | Q270 |