Для консультації із спеціалістом напишіть до ІНФОЧАТУ (Вайбер, Телеграм) – і ми відповімо якомога скоріше!
Ми не забуваємо про замовлення! Покупки через кошик обробляємо впродовж робочого дня по черзі від великого до маленького.
90% замовлень, оформлених до 17 години, відправляються день в день.


інтернет-магазин для тих, хто знає, що шукає!
Ноутбуки, ПК — Запчастини, периферія — Гурт. Величезна разбірка
Всі торгові марки належать їх власникам
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AVC |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Діаметр вентилятора | 90 мм |
| Кількість кулерів | 1 |
| Система охолодження | Активна (кулер) |
| Стан | Вживані |
| Країна виробник | Китай |
| Тип роз'єму | 4-pin |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 135 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Код | NM048678 |
| Максимальна TDP | 100 Вт |
| Призначення | Для настільного ПК |
| Колір | Сірий |
| Колір підсвічування | Без підсвічування |