569 ₴
Показати оптові ціниСумка Tyruns B-214призначена для ноутбуків до 14 дюймів. Класична стильна сумка.
Усередині два відділення: одне відділення - для ноутбука, з потовщеними стінками, друге - з кишенею-органайзером - для документів, аксесуарів, мобільного телефону та інших предметів. Так само є зовнішня кишеня на блискавці, з органайзером всередині.
На задній стороні сумки є ремінь для фіксації на телескопічній ручці валізи.
У комплекті йде знімний регульований ремінь через плече.
Сумка виконана з якісної тканини - оксфорд, високої щільності з водовідштовхувальним просоченням, тканина зносостійка, стійка до подряпин.

Будь ласка, робіть замовлення від 300грн, це дозволяє нам не підіймати ціни на дрібні товари!
Ми можемо попросити вас оплатити упаковку (50грн) за замовлення до 100грн.
Замовлення до 300 грн відправляються тільки за 100% передплатою!

інтернет-магазин для тих, хто знає, що шукає!
Ноутбуки, ПК - Запчастини, периферія - Опт. Величезна розбирання
Всі торговельні марки є власністю їхніх власників
.| Основні | |
|---|---|
| Діагональ екрана ноутбука | 14" |
| Кількість відділень | 2 |
| Матеріал | Оксфорд |
| Особливості | Водовідштовхувальне просочення |
| Відділення | Зовнішня кишеня на застібці |
| Плечовий ремінь | Так |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тип | Сумка |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Внутрішня висота під пристрій | 260 мм |
| Внутрішня ширина під пристрій | 360 мм |
| Код | NM054652 |