


4 796 ₴
Показати оптові ціни

Будь ласка, робіть замовлення від 300грн, це дозволяє нам не підіймати ціни на дрібні товари!
Ми можемо попросити вас оплатити упаковку (50грн) за замовлення до 100грн.
Замовлення до 300 грн відправляються тільки за 100% передплатою!

інтернет-магазин для тих, хто знає, що шукає!
Ноутбуки, ПК - Запчастини, периферія - Опт. Величезна розбирання
Всі торговельні марки є власністю їхніх власників
.| Сумісні моделі | Умовно сумісні моделі |
|---|---|
| Fujitsu Esprimo D556 SFF Fujitsu Esprimo D557 SFF Fujitsu Esprimo D756 SFF Fujitsu Esprimo D757 SFF Fujitsu Esprimo D956 SFF Fujitsu Esprimo D957 SFF Fujitsu Esprimo D757 SFF i5-6500 Fujitsu Esprimo D757 SFF i5-6400 i5-6500 i5-6400 | Dell Optiplex 3040 Dell Optiplex 5040 Dell Optiplex 7040 Dell Optiplex 3050 Dell Optiplex 5050 Dell Optiplex 7050 HP Prodesk 600 G3 HP Prodesk 800 G3 HP Prodesk 600 G2 HP Prodesk 800 G2 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Fujitsu |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Встановлена ОС | DOS/Без ОС |
| Стан | Вживані |
| Оперативна пам'ять | |
| Кількість слотів пам'яті | 4 |
| Об'єм оперативної пам'яті | 8 GB |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Частота пам'яті | 2400 МГц |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 4 |
| Тип процесора | Core i5 |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм накопичувача | 512 GB |
| Тип диска | SSD |
| Користувальницькі характеристики | |
| Блок живлення | 280 W |
| Внутрішня тактова частота | 3.3 MHz |
| Клас | А |
| Код | NM056916 |
| Тип настільного ПК | Компактний Desktop |
| Типорозмір | SFF |