



5 399 ₴
Показати оптові ціниI3-8100/8/240/WIN11

Будь ласка, робіть замовлення від 300грн, це дозволяє нам не підіймати ціни на дрібні товари!
Ми можемо попросити вас оплатити упаковку (50грн) за замовлення до 100грн.
Замовлення до 300 грн відправляються тільки за 100% передплатою!

інтернет-магазин для тих, хто знає, що шукає!
Ноутбуки, ПК - Запчастини, периферія - Опт. Величезна розбирання
Всі торговельні марки є власністю їхніх власників
.| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hewlett Packard |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Встановлена ОС | Windows 11 |
| Стан | Вживані |
| Графіка | |
| Графічний чіпсет | Intel UHD Graphics 630 |
| Тип графічного контролера | Інтегрований |
| Оперативна пам'ять | |
| Кількість слотів пам'яті | 2 |
| Об'єм оперативної пам'яті | 16 GB |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Частота пам'яті | 2400 МГц |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 4 |
| Тип процесора | Core i3 |
| Чіпсет | Intel B360 |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм накопичувача | 240 GB |
| Тип диска | SSD |
| Користувальницькі характеристики | |
| Блок живлення | 180 W |
| Внутрішня тактова частота | 3100 MHz |
| Картка | 1947981 |
| Код | ID380576 |
| Оптичний привід | Так |
| Тип настільного ПК | Компактний Desktop |
| Типорозмір | SFF |