



3 050 ₴
Показати оптові ціниКомпактний міні Комп'ютер Fujitsu Esprimo Q920 у формфакторі USFF, на базі 2-ядерного процесора Intel i3
.З легкістю впорається з більшістю офісних, навчальних і мультимедійних завдань.
Завдячуючи компактним розмірам може бути розміщений біля TV і використовуватися в якості домашнього мультимедійного центру - перегляд відео, інтернет.
Оптимальне рішення для робочих місць, де потрібні дуже компактні розміри.
Протестований і повністю підготовлений до роботи!
Становище: б/в, гарний стан!
Гарантія: 6міс
Можлива зміна комплектації під Ваші вимоги!>.
Традиційні ЗНИЖКИ на ОПТ, є КІЛЬКІСТЬ!"
Купуючи у нас системний блок ви отримуєте:
Гарантійне та післягарантійне обслуговування
Системний блок, підготовлений із суворим дотриманням усіх стандартів компанії.
У разі поломки, оперативний ремонт у нашій майстерні за 1-6 робочий день.
ЗНИЖКИ на післягарантійне обслуговування по закінченню гарантійного терміну."
Можливість скористатись послугою trade-in, детальніше у розділі "Викуп ноутбуків і пк"

Будь ласка, робіть замовлення від 300грн, це дозволяє нам не підіймати ціни на дрібні товари!
Ми можемо попросити вас оплатити упаковку (50грн) за замовлення до 100грн.
Замовлення до 300 грн відправляються тільки за 100% передплатою!

інтернет-магазин для тих, хто знає, що шукає!
Ноутбуки, ПК - Запчастини, периферія - Опт. Величезна розбирання
Всі торговельні марки є власністю їхніх власників
.| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Fujitsu |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Встановлена ОС | Windows 10 |
| Стан | Вживані |
| Тип настільного ПК | Неттоп |
| Оперативна пам'ять | |
| Кількість слотів пам'яті | 2 |
| Об'єм оперативної пам'яті | 8 GB |
| Тип оперативної пам'яті | DDR3L |
| Частота пам'яті | 1600 МГц |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 2 |
| Тип процесора | Core i3 |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм накопичувача | 120 GB |
| Тип диска | SSD |
| Графіка | |
| Тип графічного контролера | Інтегрований |
| Користувальницькі характеристики | |
| Внутрішня тактова частота | 2.9 MHz |
| Графічний чіпсет | Intel HD Graphics 4400 |
| Код | NM044713 |
| Оптичний привід | Немає |
| Типорозмір | USFF |
| Чіпсет | Intel Q87 |