465 ₴
Показати оптові ціниНагрудна сумка-слінг Vigson 686-B ідеально підходить для повсякденного використання, подорожей та занять спортом.
Зовні передбачені дві передні кишені — одна на блискавці, друга з магнітною кнопкою, а також дві бічні кишені для швидкого доступу до необхідних дрібниць. На спинці розташована невелика кишеня на блискавці для зберігання цінних речей.
Усередині знаходиться основне відділення з двома кишенями.
Лямка з дихаючої тканини пристібається з будь-якої сторони, дозволяючи носити сумку через ліве або праве плече, забезпечуючи комфорт та стильний зовнішній вигляд у будь-якій ситуації.
Матеріал: високоякісна водонепроникна екошкіра.

Будь ласка, робіть замовлення від 300грн, це дозволяє нам не підіймати ціни на дрібні товари!
Ми можемо попросити вас оплатити упаковку (50грн) за замовлення до 100грн.
Замовлення до 300 грн відправляються тільки за 100% передплатою!

інтернет-магазин для тих, хто знає, що шукає!
Ноутбуки, ПК - Запчастини, периферія - Опт. Величезна розбирання
Всі торговельні марки є власністю їхніх власників
.| Основні | |
|---|---|
| Кількість відділень | 1 |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Особливості | Водовідштовхувальне просочення |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 300 мм |
| Код | NM053461 |
| Відділення | Зовнішні відділення |
| Стать | Чоловічий |
| Тип | Сумка-слінг |
| Товщина | 90 мм |
| Ширина | 200 мм |