585 ₴
Показати оптові ціниСпортивна сумка Vigson 710-Kh – це функціональне та практичне рішення для тренувань, подорожей та активного відпочинку.
Зовні передбачені дві невеликі кишені на блискавці, що забезпечують швидкий доступ до ключів, телефону та інших дрібних аксесуарів. Також є бічна кишеня на блискавці та окреме бічне відділення для взуття, яке дозволяє зберігати її окремо від інших речей, запобігаючи забрудненню одягу та аксесуарів.
Усередині розташоване просторе основне відділення та дві додаткові кишені на блискавці. Один з них виконаний із водонепроникної тканини, що робить його ідеальним для зберігання вологих речей чи аксесуарів.
Матеріал: водонепроникний оксфорд із PU-покриттям.
Для консультації із спеціалістом напишіть до ІНФОЧАТУ (Вайбер, Телеграм) – і ми відповімо якомога скоріше!
Ми не забуваємо про замовлення! Покупки через кошик обробляємо впродовж робочого дня по черзі від великого до маленького.
90% замовлень, оформлених до 17 години, відправляються день в день.


інтернет-магазин для тих, хто знає, що шукає!
Ноутбуки, ПК — Запчастини, периферія — Гурт. Величезна разбірка
Всі торгові марки належать їх власникам
| Основні | |
|---|---|
| Кількість відділень | 2 |
| Матеріал | Оксфорд |
| Особливості | Відсік для взуття |
| Стан | Новий |
| Колір | Бежевий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 230 мм |
| Код | NM053469 |
| Відділення | Зовнішня кишеня на застібці |
| Стать | Унісекс |
| Товщина | 220 мм |
| Ширина | 390 мм |