450 ₴
Показати оптові ціниСтильна сумка Vigson 412-B ідеально підходить для повсякденного використання.
Її можна носити на поясі або через плече, вибираючи найзручніший варіант.
Зовні передбачені передня кишеня для дрібниць та задня кишеня для зберігання особистих речей. Усередині знаходиться просторе основне відділення з додатковою кишенею на блискавці, що допомагає зручно організувати та зберігати все необхідне.
Матеріал: водонепроникний нейлон із PU-покриттям.

Будь ласка, робіть замовлення від 300грн, це дозволяє нам не підіймати ціни на дрібні товари!
Ми можемо попросити вас оплатити упаковку (50грн) за замовлення до 100грн.
Замовлення до 300 грн відправляються тільки за 100% передплатою!

інтернет-магазин для тих, хто знає, що шукає!
Ноутбуки, ПК - Запчастини, периферія - Опт. Величезна розбирання
Всі торговельні марки є власністю їхніх власників
.| Основні | |
|---|---|
| Кількість відділень | 1 |
| Максимальний обхват талії | 155 см |
| Матеріал | Нейлон |
| Особливості | Водовідштовхувальне просочення |
| Стать | Чоловіча |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 120 мм |
| Код | NM053464 |
| Відділення | Зовнішні відділення |
| Тип | Наплічна/Срібна |
| Товщина | 70 мм |
| Ширина | 250 мм |