7 779 ₴
Показати оптові ціни

Будь ласка, робіть замовлення від 300грн, це дозволяє нам не підіймати ціни на дрібні товари!
Ми можемо попросити вас оплатити упаковку (50грн) за замовлення до 100грн.
Замовлення до 300 грн відправляються тільки за 100% передплатою!

інтернет-магазин для тих, хто знає, що шукає!
Ноутбуки, ПК - Запчастини, периферія - Опт. Величезна розбирання
Всі торговельні марки є власністю їхніх власників
.| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Terra |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Встановлена ОС | DOS/Без ОС |
| Стан | Вживані |
| Тип настільного ПК | Робоча/графічна станція |
| Оперативна пам'ять | |
| Кількість слотів пам'яті | 2 |
| Об'єм оперативної пам'яті | 16 GB |
| Тип оперативної пам'яті | DDR3 |
| Частота пам'яті | 1600 МГц |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 4 |
| Тип процесора | Xeon |
| Графіка | |
| Тип графічного контролера | Інтегрований |
| Корпус | |
| Типорозмір | Mini (Micro)-Tower |
| Користувальницькі характеристики | |
| Блок живлення | 400 W |
| Внутрішня тактова частота | 2300 MHz |
| Графічний чіпсет | Intel HD Graphics P4600 |
| Картка | 2228634 |
| Клас | А |
| Код | ID380513 |
| Оптичний привід | Немає |