1 085 ₴
Показати оптові ціниРюкзак Nylo 8732-DG - стильний і практичний рюкзак із сучасним дизайном, створений для людей, які завжди в русі.
Просторное основне відділення розкривається на 180°, дозволяючи зручно розмістити всі необхідні речі. Для ноутбука і планшета передбачені окремі секції з м'якою підкладкою, що забезпечують надійний захист пристроїв. Кишеня-органайзер допоможе підтримувати порядок, надаючи місце для зберігання дрібниць, як-от ручки, зарядні пристрої або блокноти.
Вбудований USB-вихід дає змогу заряджати пристрої на ходу, залишаючись мобільним у будь-якій ситуації.
Спинка і регульовані лямки виконані з дихаючої тканини, забезпечуючи комфорт при тривалому носінні. Для подорожей передбачений ремінь для фіксації рюкзака на ручці валізи..
Матеріал: оксфорд + мембрана преміальної якості з водовідштовхувальним просоченням

Будь ласка, робіть замовлення від 300грн, це дозволяє нам не підіймати ціни на дрібні товари!
Ми можемо попросити вас оплатити упаковку (50грн) за замовлення до 100грн.
Замовлення до 300 грн відправляються тільки за 100% передплатою!

інтернет-магазин для тих, хто знає, що шукає!
Ноутбуки, ПК - Запчастини, периферія - Опт. Величезна розбирання
Всі торговельні марки є власністю їхніх власників
.| Основні | |
|---|---|
| Матеріал | Оксфорд |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Внутрішня висота під пристрій | 410 мм |
| Внутрішня ширина під пристрій | 290 мм |
| Діагональ екрана ноутбука | 15,6" |
| Код | NM053456 |
| Кількість відділень | 2 |
| Особливості | Водовідштовхувальне просочення |
| Відділення | Відділення для планшета |
| Тип | Рюкзак |
| Колір | Темно-сірий |