1 185 ₴
Показати оптові ціниСтильна сумка Xingtao 0609 для ноутбука 14 дюймів поєднує елегантний дизайн і функціональність, ідеально підходить як для повсякденного використання, так і для ділових поїздок, зустрічей. Це відмінний вибір для тих, хто цінує практичність та вишуканий стиль.
Зовні розташовані дві кишені на блискавці: одна - на лицьовій стороні, друга - на зворотній. Вони зручні для зберігання таких аксесуарів, як зарядний пристрій, документи або ключі.
Усередині передбачено просторе основне відділення, доповнене невеликою кишенею на блискавці для дрібниць та кишенею-органайзером.
Для додаткової зручності сумка оснащена знімним ременем, що регулюється.
Матеріал: високоякісна PU-шкіра, що надає виробу стильного вигляду і забезпечує стійкість до зносу.

Будь ласка, робіть замовлення від 300грн, це дозволяє нам не підіймати ціни на дрібні товари!
Ми можемо попросити вас оплатити упаковку (50грн) за замовлення до 100грн.
Замовлення до 300 грн відправляються тільки за 100% передплатою!

інтернет-магазин для тих, хто знає, що шукає!
Ноутбуки, ПК - Запчастини, периферія - Опт. Величезна розбирання
Всі торговельні марки є власністю їхніх власників
.| Основні | |
|---|---|
| Діагональ екрана ноутбука | 14" |
| Кількість відділень | 1 |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Відділення | Потайна кишеня на блискавці |
| Плечовий ремінь | Так |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тип | Сумка |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Внутрішня висота під пристрій | 240 мм |
| Внутрішня ширина під пристрій | 365 мм |
| Код | NM053452 |