925 ₴
Показати оптові ціниСумка Mahoo 10269 - стильне та практичне рішення для ноутбуків до 14 дюймів. Сучасний дизайн, функціональність та комфорт роблять її ідеальним вибором для роботи, навчання та подорожей.
Зовні сумки - дві кишені на блискавці, які відмінно підходять для зберігання документів, аксесуарів або дрібниць, які потрібно тримати під рукою.
Всередині знаходиться просторе основне відділення з кишенею-органайзером, яка допомагає зручно розмістити дрібні речі, і окремий відсік для ноутбука з потовщеними стінками що забезпечує надійний захист від ударів і пошкоджень.
Сумка доповнена знімним ременем, що регулюється, і ременем для фіксації на телескопічній ручці валізи.
Виконана з водовідштовхувального нейлону та PU-матеріалу, стійкість до зносу та захист від вологи.
Для консультації із спеціалістом напишіть до ІНФОЧАТУ (Вайбер, Телеграм) – і ми відповімо якомога скоріше!
Ми не забуваємо про замовлення! Покупки через кошик обробляємо впродовж робочого дня по черзі від великого до маленького.
90% замовлень, оформлених до 17 години, відправляються день в день.


інтернет-магазин для тих, хто знає, що шукає!
Ноутбуки, ПК — Запчастини, периферія — Гурт. Величезна разбірка
Всі торгові марки належать їх власникам
| Основні | |
|---|---|
| Діагональ екрана ноутбука | 14" |
| Кількість відділень | 2 |
| Особливості | Водовідштовхувальне просочення |
| Відділення | Зовнішні відділення |
| Плечовий ремінь | Так |
| Стать | Жіноча |
| Стан | Новий |
| Тип | Сумка |
| Колір | Чорний |
| Матеріал | Нейлон |
| Користувальницькі характеристики | |
| Внутрішня висота під пристрій | 240 мм |
| Внутрішня ширина під пристрій | 340 мм |
| Код | NM052933 |