34 500 ₴
Показати оптові ціниХарактеристики інвертора:
* Напруга батареї: 48В
* Тип батареї: батареї Lifepo4, літієві батареї, гелеві батареї, свинцево-кислотні
* Фази: однофазний
* Вихід змінного струму: 230В
* Номінальна потужність навантаження : 6200va/6000W
* Максимальна вхідна напруга панелі: 450-500 В
* Вбудований контролер сонячного заряду: MPPT
* Максимальна вхідна потужність сонячної панелі: 6500 Вт.
* AC+PV зарядний струм: 120 А
Переваги інвертора PowMr:
Може заряджатися від генератора при нестабільній мережі
Може працювати як упс, швидкий час перемикання
Струм заряду бат тільки від мережі
Макс потужність роботи тільки від батарей
Нижній поріг розряду бат 20/40в що дозволяє користуватись 6s
Характеристики батарей:
Ємність 7920 Вт/год 180 А/год
Мін. Напруга 40в
Ном. Напруга 44.4в
Макс. Напруга 50в
Для консультації із спеціалістом напишіть до ІНФОЧАТУ (Вайбер, Телеграм) – і ми відповімо якомога скоріше!
Ми не забуваємо про замовлення! Покупки через кошик обробляємо впродовж робочого дня по черзі від великого до маленького.
90% замовлень, оформлених до 17 години, відправляються день в день.


інтернет-магазин для тих, хто знає, що шукає!
Ноутбуки, ПК — Запчастини, периферія — Гурт. Величезна разбірка
Всі торгові марки належать їх власникам
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Samsung |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Допустима пікова потужність | 8000 Вт |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| Захист від переполюсовки | Так |
| ККД, не менше | 95 % |
| Максимальна потужність | 6400 Вт |
| Стан | Новий |
| Форма вихідної напруги | Чиста синусоїда |
| Користувальницькі характеристики | |
| Автоматичне регулювання напруги | Немає |
| Вага | 50 г |
| Час заряджання | 2 година |
| Час перемикання | 0.1 мс |
| Час роботи за повного навантаження | 80 хв |
| Вихідна потужність | 8000 Вт |
| Вихідна напруга | 220 Волт |
| Додатковий акумулятор | Немає |
| Ємність акумулятора | 180 |
| Захист від перевантаження | Да |
| Індикація | Звукова |
| Код | NM052725 |
| Максимальна вхідна напруга | 24 В |
| Напруга акумулятора | 48 B |
| Тип ДБЖ | MPPT |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Тип корпусу | Негерметичний |
| Тип монтажа | Підлоговий |
| Тип запобіжника | Автоматичний |
| Ток заряда | 100 А |
| Колір корпусу | Сріблястий |