



4 528 ₴
Показати оптові ціниПідтримка АКБ: Li-Ion/LiFePo4/LTO
Кількість елементів для Li-ion: 7S~24S
Кількість елементів для Lifepo4: 8S-24S
Кількість елементів для LTO: 12S-24S
Напруга збірника: 24-96В
Балансувальний струм: 2A
Підключення осередків: загальний порт
Номінальний струм заряду/розряду: 200А
Піковий струм розряду: 350А
Точність напруги: ±5мВ
Опір головного ланцюга MOSFEТ: 0,47mΩ
Діапазон робочих температур: -30°С~70°С;
Blutooth функція: Android та IOS додаток
Дистанційне керування RS485: Підтримує
Захист від короткого замикання: Так
Розміри: 162 х 102 мм х 20 мм
Вага: г

Будь ласка, робіть замовлення від 300грн, це дозволяє нам не підіймати ціни на дрібні товари!
Ми можемо попросити вас оплатити упаковку (50грн) за замовлення до 100грн.
Замовлення до 300 грн відправляються тільки за 100% передплатою!

інтернет-магазин для тих, хто знає, що шукає!
Ноутбуки, ПК - Запчастини, периферія - Опт. Величезна розбирання
Всі торговельні марки є власністю їхніх власників
.| Основні атрибути | |
|---|---|
| Вага | 500 г |
| Висота | 20 мм |
| Довжина | 162 мм |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Активний балансир |
| Тип модуля | Силовий |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 102 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 6 міс. |
| Код | NM050468 |
| Матеріал | Алюміній |
| Тип акумулятора | LTO |Li-Ion|LiFePO4 |