

6 499 ₴
Показати оптові ціниСучасний компактний системний блок HP ProDesk 600 G3 MT на базі Intel Core i5-7500
>>.
Впорається з повсякденними офісними/домашніми/мультимедійними/навчальними завданнями.
Повністю протестований і готовий до роботи!
Становище: б/в, чудовий стан!
Гарантія: 12 місяців!
Можлива зміна комплектації під Ваші вимоги!>.
Традиційні ЗНИЖКИ на ОПТ, є КІЛЬКІВКА!"
Купуючи у нас системний блок ви отримуєте:
Гарантійне та післягарантійне обслуговування
Системний блок, підготовлений із суворим дотриманням усіх стандартів компанії.
У разі поломки, оперативний ремонт у нашій майстерні за 1-6 робочий день.
ЗНИЖКИ на післягарантійне обслуговування по закінченню гарантійного терміну."
Можливість скористатись послугою trade-in, детальніше в розділі "Викуп ноутбуків і пк"

Будь ласка, робіть замовлення від 300грн, це дозволяє нам не підіймати ціни на дрібні товари!
Ми можемо попросити вас оплатити упаковку (50грн) за замовлення до 100грн.
Замовлення до 300 грн відправляються тільки за 100% передплатою!

інтернет-магазин для тих, хто знає, що шукає!
Ноутбуки, ПК - Запчастини, периферія - Опт. Величезна розбирання
Всі торговельні марки є власністю їхніх власників
.| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hewlett Packard |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Встановлена ОС | Windows 10 |
| Стан | Вживані |
| Тип настільного ПК | Класичний ПК |
| Графіка | |
| Графічний чіпсет | Intel HD Graphics 630 |
| Тип графічного контролера | Інтегрований |
| Оперативна пам'ять | |
| Кількість слотів пам'яті | 4 |
| Об'єм оперативної пам'яті | 8 GB |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Частота пам'яті | 2400 МГц |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 4 |
| Модель процесора | Core i5-7500 4(4)x3.80 GHz |
| Тип процесора | Core i5 |
| Чіпсет | Intel Q270 |
| Корпус | |
| Потужність блоку живлення | 250 Вт |
| Типорозмір | Mini (Micro)-Tower |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм SSD | 240 GB |
| Об'єм накопичувача | 240 GB |
| Тип диска | SSD |
| Користувальницькі характеристики | |
| Внутрішня тактова частота | 3.8 MHz |
| Код | NM052330 |
| Покоління процесора Intel | Caby Lake (Сідьме) |