



1 765 ₴
Показати оптові ціниПідтримка АКБ: Li-Ion/LiFePo4/LTO
Кількість елементів для Li-ion: 7S~17S
Кількість елементів для Lifepo4: 8S-17S
Кількість елементів для LTO: 12S-17S
Напруга збірника: 24-60В
Балансувальний струм: 0,6A
Підключення осередків: загальний порт
Номінальний струм заряду/розряду: 60А
Піковий струм розряду: 100А
Точність напруги: ±5мВ
Опір головного ланцюга MOSFEТ: 1,53mΩ
Діапазон робочих температур: -30°С~70°С;
Blutooth функція: Android та IOS додаток
Дистанційне керування RS485: Підтримує
Захист від короткого замикання: Так
Розміри: 133 х 81мм х 18 мм
Вага: г

Будь ласка, робіть замовлення від 300грн, це дозволяє нам не підіймати ціни на дрібні товари!
Ми можемо попросити вас оплатити упаковку (50грн) за замовлення до 100грн.
Замовлення до 300 грн відправляються тільки за 100% передплатою!

інтернет-магазин для тих, хто знає, що шукає!
Ноутбуки, ПК - Запчастини, периферія - Опт. Величезна розбирання
Всі торговельні марки є власністю їхніх власників
.| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | BD |
| Вага | 500 г |
| Висота | 20 мм |
| Довжина | 162 мм |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Активний балансир |
| Тип модуля | Силовий |
| Ширина | 102 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 6 міс. |
| Код | NM050465 |
| Матеріал | Алюміній |
| Тип акумулятора | LTO |Li-Ion|LiFePO4 |
| Колір | Срібло |