458 ₴
Показати оптові ціни

Будь ласка, робіть замовлення від 300грн, це дозволяє нам не підіймати ціни на дрібні товари!
Ми можемо попросити вас оплатити упаковку (50грн) за замовлення до 100грн.
Замовлення до 300 грн відправляються тільки за 100% передплатою!

інтернет-магазин для тих, хто знає, що шукає!
Ноутбуки, ПК - Запчастини, периферія - Опт. Величезна розбирання
Всі торговельні марки є власністю їхніх власників
.| Основні | |
|---|---|
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Китай |
| Тип роз'єму | 5.5x2.5 мм |
| Призначення | Для ноутбука |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид | Адаптер |
| Вихідна напруга | 19 Волт |
| Код | NM036519 |
| Кількість USB-портів | 1 |
| Потужність | 90 Вт |
| Напруга живлення | 12 В |
| Виробник | Китай |
| Тип | Автомобільний |
| Колір | Чорний |