


2 173 ₴
Показати оптові ціниОПТ/ГУРТ!
Barebone (тушка) LGA1150 на базі Intel Core i5-4590
Перевірена, продута, в хорошому стані!
Клас B - можуть бути помітні подряпини, потертості, сколи. Функціональних дефектів немає!
Без оперативної пам'яті та накопичувача.
Замовлення від 2 штук. При замовленні від 10 одиниць ціни договірні - звертайтесь до чат-бота до менеджера.
Barebone (тушка)
Перевірена, продута, в робочому стані.
Без ОЗУ, НАКОПИВАЧА.
У комплекті тільки ПК, без кабелю живлення.
При замовленні від 10 звертайтесь до чат-бота до менеджера за індивідуальною пропозицією.

Будь ласка, робіть замовлення від 300грн, це дозволяє нам не підіймати ціни на дрібні товари!
Ми можемо попросити вас оплатити упаковку (50грн) за замовлення до 100грн.
Замовлення до 300 грн відправляються тільки за 100% передплатою!

інтернет-магазин для тих, хто знає, що шукає!
Ноутбуки, ПК - Запчастини, периферія - Опт. Величезна розбирання
Всі торговельні марки є власністю їхніх власників
.| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Fujitsu |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Стан | Вживані |
| Тип настільного ПК | Класичний ПК |
| Графіка | |
| Графічний чіпсет | Intel HD Graphics 4600 |
| Тип графічного контролера | Інтегрований |
| Оперативна пам'ять | |
| Кількість слотів пам'яті | 4 |
| Об'єм оперативної пам'яті | 0 GB |
| Тип оперативної пам'яті | DDR3 |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 4 |
| Тип процесора | Core i5 |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм накопичувача | 0 GB |
| Корпус | |
| Типорозмір | Mini (Micro)-Tower |
| Користувальницькі характеристики | |
| Блок живлення | 280 W |
| Внутрішня тактова частота | 3.7 MHz |
| Клас | B |
| Код | NM049576 |
| Обсяг пам'яті | 0 GB |
| Чіпсет | Intel Q87 |