

2 541 ₴
Показати оптові ціниСистемний блок Fujitsu Esprimo P556 MT на базі 2-ядерного процесора Intel i3-6100
Підходить для повсякденних офісних/домашніх/мультимедійних та навчальних завдань
Цілком протестований!
Гарантія 3 місяці!
Можлива зміна комплектації під Ваші вимоги!
Традиційні ЗНИЖКИ на ОПТ, є КІЛЬКІСТЬ!
Придбавши у нас системний блок ви отримуєте:
Гарантійне та післягарантійне обслуговування
Системний блок, підготовлений із суворим дотриманням усіх стандартів компанії.
У разі поломки, оперативний ремонт у нашій майстерні за 1-6 робочий день.
Знижки на післягарантійне обслуговування після закінчення гарантійного терміну.
Можливість скористатися послугою trade-in, детально в розділі "Викуп ноутбуків та пк"

Будь ласка, робіть замовлення від 300грн, це дозволяє нам не підіймати ціни на дрібні товари!
Ми можемо попросити вас оплатити упаковку (50грн) за замовлення до 100грн.
Замовлення до 300 грн відправляються тільки за 100% передплатою!

інтернет-магазин для тих, хто знає, що шукає!
Ноутбуки, ПК - Запчастини, периферія - Опт. Величезна розбирання
Всі торговельні марки є власністю їхніх власників
.| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Fujitsu |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Встановлена ОС | DOS/Без ОС |
| Стан | Вживані |
| Тип настільного ПК | Класичний ПК |
| Графіка | |
| Графічний чіпсет | Intel HD Graphics 530 |
| Тип графічного контролера | Інтегрований |
| Оперативна пам'ять | |
| Кількість слотів пам'яті | 2 |
| Об'єм оперативної пам'яті | 0 GB |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Частота пам'яті | 2133 МГц |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 2 |
| Тип процесора | Core i3 |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм накопичувача | 0 GB |
| Корпус | |
| Типорозмір | Mini (Micro)-Tower |
| Користувальницькі характеристики | |
| Блок живлення | 280 W |
| Внутрішня тактова частота | 3.7 MHz |
| Код | NM047692 |
| Чіпсет | Intel H110 |