


299 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴

Будь ласка, робіть замовлення від 300грн, це дозволяє нам не підіймати ціни на дрібні товари!
Ми можемо попросити вас оплатити упаковку (50грн) за замовлення до 100грн.
Замовлення до 300 грн відправляються тільки за 100% передплатою!

інтернет-магазин для тих, хто знає, що шукає!
Ноутбуки, ПК - Запчастини, периферія - Опт. Величезна розбирання
Всі торговельні марки є власністю їхніх власників
.| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TRY |
| Довжина | 350 мм |
| Матеріал поверхні | Тканина |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Китай |
| Товщина | 3 мм |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 250 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 285 г |
| Гарантійний термін | 3 міс. |
| Код | NM046716 |
| Підсвітка | Так |