


250 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
Всередині є одне відділення з м'якою плюшевою підкладкою, яка захищає ноутбук від подряпин, ударів та інших пошкоджень під час транспортування. Зовні чохла є кишеню на блискавці для зберігання дрібних аксесуарів.
Виконаний з тканини оксфорд, зносостійкої та стійкої до подряпин.

Будь ласка, робіть замовлення від 300грн, це дозволяє нам не підіймати ціни на дрібні товари!
Ми можемо попросити вас оплатити упаковку (50грн) за замовлення до 100грн.
Замовлення до 300 грн відправляються тільки за 100% передплатою!

інтернет-магазин для тих, хто знає, що шукає!
Ноутбуки, ПК - Запчастини, периферія - Опт. Величезна розбирання
Всі торговельні марки є власністю їхніх власників
.| Основні | |
|---|---|
| Діагональ екрана ноутбука | 13,3" |
| Кількість відділень | 1 |
| Матеріал | Оксфорд |
| Відділення | Зовнішня кишеня на застібці |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тип | Чохол |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Внутрішня висота під пристрій | 210 мм |
| Внутрішня ширина під пристрій | 320 мм |
| Код | NM043932 |