599 ₴
Показати оптові ціниРюкзак Feisha E-201 призначений для ноутбука до 15,6 дюймів, він відмінно підійде як для повсякденного використання, так і для подорожей.
Всередині рюкзака містке відділення з розумним плануванням: окреме відділення для ноутбука, велике відділення для різних речей та невелика кишеня на блискавці. Також є зовнішня кишеня без блискавки і дві бічні кишені для пляшки, парасольки і т.д. Крім того, з заднього боку рюкзака є невелика водонепроникна кишеня на блискавці для цінних речей, наприклад телефону, гаманця тощо.
Рюкзак має регульовані ремені для зручного носіння, їх можна відрегулювати по довжині, щоб забезпечити комфортну посадку на спині.
Рюкзак виготовлений з нейлону.

Будь ласка, робіть замовлення від 300грн, це дозволяє нам не підіймати ціни на дрібні товари!
Ми можемо попросити вас оплатити упаковку (50грн) за замовлення до 100грн.
Замовлення до 300 грн відправляються тільки за 100% передплатою!

інтернет-магазин для тих, хто знає, що шукає!
Ноутбуки, ПК - Запчастини, периферія - Опт. Величезна розбирання
Всі торговельні марки є власністю їхніх власників
.| Основні | |
|---|---|
| Матеріал | Нейлон |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Колір | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Внутрішня висота під пристрій | 410 мм |
| Внутрішня ширина під пристрій | 250 мм |
| Діагональ екрана ноутбука | 15,6" |
| Код | NM045819 |
| Кількість відділень | 2 |
| Відділення | Кишеня для пляшки |
| Виробник | Китай |
| Тип | Рюкзак |