799 ₴
Показати оптові ціниСумка MeiTian S762-B - це стильне і практичне рішення для тих, хто цінує легкість, елегантність і функціональність у повсякденному житті. Модель для ноутбуків з діагоналлю до 14 дюймів. Ідеально підійде для офісу, робочих зустрічей, ділових поїздок і щоденного використання.
Сумка відрізняється продуманою внутрішньою організацією. Усередині передбачені два відділення.
Для зручності в подорожах на задній стороні сумки передбачений ремінь-тримач, що дозволяє зафіксувати сумку на телескопічній ручці валізи. Це особливо актуально для відряджень і перельотів - звільняє руки і робить переміщення більш комфортним.
У комплект входить знімний регульований ремінь через плече, який можна відрегулювати по довжині під себе. Можна носити як на плечі, так і через плече - все для вашої зручності.Сумка виконана з високоякісної тканини нейлон з водовідштовхувальним просоченням, ця тканина зносостійка, стійка до подряпин.

Будь ласка, робіть замовлення від 300грн, це дозволяє нам не підіймати ціни на дрібні товари!
Ми можемо попросити вас оплатити упаковку (50грн) за замовлення до 100грн.
Замовлення до 300 грн відправляються тільки за 100% передплатою!

інтернет-магазин для тих, хто знає, що шукає!
Ноутбуки, ПК - Запчастини, периферія - Опт. Величезна розбирання
Всі торговельні марки є власністю їхніх власників
.| Основні | |
|---|---|
| Діагональ екрана ноутбука | 14" |
| Кількість відділень | 2 |
| Матеріал | Нейлон |
| Особливості | Водовідштовхувальне просочення |
| Відділення | Зовнішня кишеня на застібці |
| Плечовий ремінь | Так |
| Стать | Жіноча |
| Стан | Новий |
| Тип | Сумка |
| Колір | Бежевий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Внутрішня висота під пристрій | 270 мм |
| Внутрішня ширина під пристрій | 370 мм |
| Код | NM045087 |